Погрожував втопити у ставку: у Шполі судили чоловіка, в якого дитина нібито вкрала рибу

У Шполі судили місцевого жителя, який незаконно проник на територію чужого домогосподарства. Чоловіку здалося, що дитина вкрала його рибу і він пішов шукати її, простеживши за слідами на болоті. Випадок стався влітку цього року.

Про це розповідають журналісти Шполяночки з посиланням на реєстр судових рішень.

Підсудний розповів, що того дня він був на риболовлі, але через дощ змушений був піти додому переодягнутися. Коли повернувся, його садок з рибою та вудки нібито зникли. На місці залишився лише дитячий "шльопанець". Він простежив за слідами у болоті та прийшов до будинку, куди вели сліди. Його добровільно впустила господарка і він пересвідчився, що його речей в неї немає.

Водночас потерпіла пояснила, що до неї приїхав онук та пішов на риболовлю.

"Онук та пішов на рибалку, з якої прибіг весь знервований, його трусило. На питання, що сталось, відповів, що йому сказав дядько, що втопить його у ставку. Забрав у нього рибу, внук зловив карасиків штук 6", - розповіла жінка.

За її словами, чоловік вломився до неї додому і вдарив її. Знайшов лише сітки, які належали її онуку. Дитина підтвердила слова потерпілої.

Шполянський районний суд визнав чоловіка винним у незаконному проникненні до житла та призначив покарання у вигляді трьох років обмеження волі з іспитовим строком на три роки.

Коментарі