Робота депутата повинна говорити сама за себе

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Олександр Миколайович КУЗУБ, фахівець з нормативно-довідкової інформації ПАТ «ЛНЗ», перший кандидат у депутати Шполянської районної ради від політичної партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Сторінки його трудового шляху, пов’язані зі сферою економіки та фінансів — працював у Шполянському відділенні податкової інспекції, потім — банкіром відділення банку «Промінвестбанк». Сьогодні його практичний досвід став корисним для розвитку підприємств Групи компаній «ЛНЗ». У 2006—2010 роках Олександра Миколайовича було обрано депутатом Шполянської міської ради і ці роки він повністю присвячував громадській роботі, поєднуючи її з основною. Володіючи багатьма людськими чеснотами, наділений патріотизмом і порядністю, Олександр Кузуб користується повагою серед багатьох жителів Шполянщини. До Шполянської районної ради разом з ним у команді йдуть досвідчені, професійні і патріотичні шполяни, за плечима яких багато звершень на благо Шполянщини.

— Бажання змінювати свою країну за кращими зразками передбачає в першу чергу бути кожному громадянинові активним, небайдужим, цікавитись всіма аспектами сфер життєдіяльності громади. Для цього існує інститут делегування права на управління своїм представникам — місцеві ради. Від кадрового потенціалу, від того, кого ми оберемо, як ми підійдемо до проблеми вибору і залежатиме те, які у нас будуть депутати, який міський голова. Якщо підійдемо до виборів неуважно, то не слід і скаржитися потім на життя, — переконаний Олександр Кузуб.

Олександр Миколайович прагне оновити підхід до місії депутата, до його роботи. Впродовж всієї каденції потрібно підтверджувати довіру виборців, звітувати за виконану роботу і ця робота повинна говорити сама за себе.

ВО «Черкащани» відстоюватимуть у місцевих радах права громадян, вирішуватимуть господарські питання на території кожного населеного пункту, підтримуватимуть громадські акції щодо вдосконалення життя громад та патріотичні заходи.