Міський голова — це поєднання талантів господарника, політика і професіонала

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Сергій Володимирович КРАВЧЕНКО, кандидат на посаду міського голови міста Шпола, перший кандидат у депутати Шполянської міської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

Кожна людина на певному етапі свого життя ставить перед собою завдання, здатні виконати намічені плани, реалізувати найсміливіші ідеї, випробувати свої здібності і сили. Але не кожен здатен на сміливі кроки — заявити про себе та виправдати очікування — як свої, так і тих, хто вручив мандат довіри.

Професійна юридична кар’єра Сергія Кравченка видалась для нього більш ніж успішною — на заслужений відпочинок вийшов із посади районного прокурора. Але він, молодий і енергійний, не зупиняється на цьому, бо знає — має достатньо потенціалу зрушити з місця багато невирішених проблем у рідній Шполі, заохотити кожного жителя разом міняти її обличчя. Вже сьогодні він повністю поринув у громадсько-політичні справи, які допомогли йому відчути: «Це справді моє, я зможу багато зробити для спільного блага шполян».

— Головне у цій справі — чути людей, вирізняти головне у їх потребах, не загубити цінних пропозицій від них. Адже люди в нас талановиті, здатні продукувати позитивні ідеї. Важливо уміти організувати вирішення проблеми, при цьому знати як оптимально це зробити, — ділиться враженнями від нової діяльності Сергій Володимирович. — Я йду у мери міста не лише підтвердити свої господарські якості, а першочергово розпочати справжнє — не на словах і не на папері, осучаснення міста і системи обслуговування громадян.