Полонивши талантом столицю, шполянські «барвінчата» привезли додому Гран-прі та премію

Минулої суботи в Києві закінчилася церемонія нагородження учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу «Джерело надії», що проводився за підтримки Міністерства культури України.

Столичного глядача своїм неперевершеним талантом полонили вихованці комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» — вихованці народного танцювального колективу «Барвінок», яким керує заслужений працівник культури Едуад Пресліцький.

Додому наші «барвінчата» повернулися з нагородами — кришталевим кубком, Гран-прі за танець «Щедрий вечір, добрий вечір». Перше місце вони вибороли за танець «Горнусь до тебе серцем, Україно!». Діти і педагоги отримали подяки від Національної спілки хореографів, Міністерства культури України та премію «Долоні добра», яка вручається один раз на рік засновницею благодійного фонду Юлією Сандлер, у розмірі 10000 гривень.

— Ви - неймовірні! Шість місяців очікувань, репетиції... репетиції… з непохитною надією на перемогу! Браво! Дякую, що в холодному листопаді даруєте багатьом людям весняний настрій! — прокоментувала цю подію на своїй ФБ-сторінці начальниця відділу освіти Шполянської ОТГ Ірина Каландирець.

Учасниця «Барвінка», обдарована учениця по класу вокалу Шполянської дитячої школи мистецтв Діана Вдовиця поповнила скарбничку нагород «золотом» за сольний танець «Синя птаха» та «сріблом» за пісню «Доленька-доля».