Помічник вихователя — це її покликання

Понад чверть віку присвятила себе шполянка Галина Іванівна Крикун професії помічника вихователя дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка». Скільки малят турботливо і лагідно обійняли її добрі материнські руки за ці роки — навчили тримати ложку, охайно їсти, правильно доглядати за своїм одягом, застеляти ліжко, поливати квіти, чергувати в їдальні. Галина Іванівна не тільки дбайливо доглядала дітей, вона була незамінним помічником вихователя під час організованих навчальних занять, цікавих виховних заходів, що проводились в дитсадку: виставки і конкурси, ярмарки, родинні свята. Її голос звучав під час лялькових вистав, вечорів відпочинку, на випускних святах. Енергійна, активна, творча, завжди в пошуку нових ідей і їх втілення. Не одне покоління дошкільнят полинуло в шкільне життя завдяки її щирій турботі, душевній доброті.

І вже дорослими вони приходять в дитсадок, щоб ще раз зустрітися з людиною «нянечкою», подякувати їй за тепло, добро і ласку. Галина Іванівна — щира і добра в роботі з дошкільнятами, вдома — любляча і турботлива дружина, мама, бабуся. Разом з чоловіком Леонідом виростили і дали путівку в життя двом розумним і порядним донечкам, а найбільше радіють двом онукам — Кірі і Янику.

Тривала хвороба змусила Галину Іванівну залишити улюблену роботу. Вона розуміє, з чим бореться. Але не здається. Вона вибирає життя. Щодня її онучата приносять «новини-цікавинки» з дитсадка «Ялинка», і вона радіє успіхам своїх колег.

18 липня у нашої колеги — золотий ювілей. Щиро вітаємо її з цією прекрасною датою і бажаємо життєдайної сили, енергії, віри і надії.

Хай Вам у небі сонце сяє,
Хай квітне в серці доброта,
Хай Бог дарує Вам здоров’я,
І довгії, щасливії літа!

З повагою колектив дитсадка «Ялинка».

Колишні вихованці дитячого садка в гостях у любих вихователів.