Понад 130 ветеранів на Черкащині отримали грошову компенсацію на житло

Мінветеранів

На Черкащині 133 ветерани та членів їхніх сімей отримали від Мінветеранів грошову компенсацію за житло, 46 з них – вже придбали власні оселі.

Про це повідомляє "Шполяночка+" з посиланням на Міністерство у справах ветеранів України.

Зазначимо, що відповідно до житлових програм міністерства, компенсації передбачені: особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС/заходи оборони та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць; внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018; особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членів сімей загиблих.

Загалом Мінветеранів у 2023 році забезпечило виплату коштів на придбання житла для понад 2600 одержувачів.

“За чотирма бюджетними програмами ми мали чергу у 4000 осіб, 2627 з них вже отримали кошти на придбання житла. Хочемо максимально зменшити черговість цьогоріч. Держава робить усе можливе, щоб забезпечити гідне життя усім, хто її захищав зі зброєю в руках, та родинам наших полеглих воїнів. І житло є першочерговим, особливо для осіб з інвалідністю внаслідок війни. Ми побачили, як у Черкасах все це працює, що можна придбати і приватний будинок із земельною ділянкою і потім здійснювати ремонти та облаштовуватися. Дякую місцевій владі за сприяння. Разом працюємо задля нашої Перемоги”, – зазначила Юлія Лапутіна, Міністр у справах ветеранів України.

У Державному бюджеті на 2024 рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць закладено майже 5,75 мільярдів гривень.