Понад 70 педагогів Шполянщини пройшли тренінг для підвищення кваліфікації

Для 72-ох педагогічних працівників закладів загальної освіти Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, які у 2023-2024 навчальному році реалізують Державний стандарт базової середньої освіти, провели тренінг для підвищення кваліфікації. Захід відбувся у суботу, 13 квітня, на базі Шполянського ліцею №2.

Про це повідомили на офіційному сайті Шполянської міськради.

"Із метою якісної і сталої підтримки реалізації Концепції Нової української школи the LEGO Foundation мали змогу здійснити підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Тренінг провели (8 год/0,27 кредиту) Людмила Добровольська, завідувач відділу початкової освіти, Вікторія Кириленко та Олена Ревуцька — методисти відділу початкової освіти комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»", - повідомляють у міськраді.

Педагоги знайомились із п’ятьма характеристиками діяльнісного підходу: значуща; соціальна; радісна; мотивуюча, активна. Усі завдання, які виконували педагоги впродовж тренінгу, є орієнтиром для натхнення та створення дизайну уроків з діяльнісним підходом. Діяльнісна взаємодія «учитель-учень» відбудеться лише за умови усвідомлення педагогічним працівником своєї ролі вчителя-дизайнера, яка полягає в тому, що учні отримують знання не в готовому вигляді, а шляхом пошуку, дослідження, експерименту, спілкування і взаємодії, пропонування власних ідей і бачення, уміння аргументувати думку.

Вчителі отримали методичні посібники від the LEGO Foundation, а також навички вибудовування взаємодії з дітьми відповідно до їх інтересів і потреб з урахуванням освітнього контексту.

Коментарі