Порошенко і Меркель обговорили організацію зустрічі контактної групи

Канцлер Німеччини підтримує продовження зустрічей Тристоронньої контактної групи.

Президент України Петро Порошенко провів телефонні консультації з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомляє прес-служба глави держави
 
Сторони обговорили шляхи організації зустрічі Тристоронньої контактної групи, зокрема, у форматі відеоконференції, і висловили впевненість, що цей захід буде організовано у вівторок, 15 липня.

Зазначається, що "канцлер зробила акцент на неправильному тлумаченні висловлювання представника федерального уряду щодо прямих переговорів з сепаратистами і висловила прихильність ідеї консультацій тристоронньої контактної групи".

"Сторони обговорили питання залучення місії ОБСЄ для моніторингу та верифікації кордону. Йдеться про розміщення інспекторів ОБСЄ на українсько-російському кордоні, у тому числі на російських контрольно-пропускних пунктах Донецьк і Гуково, а також про можливість застосування безпілотних засобів для моніторингу та верифікації" , - наголошується в повідомленні.
 
Порошенко і Меркель також обговорили підготовку до розгляду української проблематики на засіданні Європейської Ради 16 липня в Брюсселі.
 
Нагадаємо, в понеділок, 14 липня, прес-служба уряду Німеччини повідомила, що канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що українська влада повинна якомога швидше приступити до переговорів з сепаратистами, які діють на сході України.

Джерело:http://ua.korrespondent.net