Порошенко заявив, що від дій журналістів залежить перемога

6 червня в Україні відзначався День журналіста. Президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов привітали журналістів із професійним святом.

Петро Порошенко вважає, що перемога України у протистоянні з Росією значною мірою залежить від журналістів. Про це він написав у День журналіста у Twitter.

«Сьогодні, у часи протистояння українського народу інформаційній та військовій агресії РФ, від професійності та патріотичності українських журналістів в значній мірі залежить наближення нашої перемоги, — заявив Порошенко. — Вдячний кожному, хто доносить суспільству слово правди».

Зі свого боку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook зазначив, що шлях журналіста непростий: «Ви першими дізнаєтеся про трагічні або щасливі історії людей і пропускаєте їх крізь себе. Ви стали провідниками між буремним світом подій та читачами і глядачами. З професійним святом вас, люди складної, але дуже важливої ​​професії!»