ПОВЕРТАЙТЕСЯ ДОДОМУ ЖИВИМИ!!!

На минулому тижні ми відвідали наших героїв з батальйону територіальної оборони «Черкаси». В зоні АТО несуть службу майже два десятки наших героїчних земляків-шполян. Зараз вони перебувають в Донецької області, де виконують важливе завдання — захищають всіх нас, адже перед ними стоять ворожі війська, а за ними — Україна, український народ.

Хлопці добре розуміють, що саме від них залежить, в якій країні проснемось ми з вами завтра — вільній і незалежній Україні, чи поневоленій і німій-сліпій-глухій Малоросії. Ми повинні пишатися своїми земляками, нашими козаками з Черкаського краю, батьківщини Богдана і Тараса! Коли я спілкувалась з ними, дивилась в їхні ясні очі, я ще раз переконалась, що ніхто і ніколи не переможе нас, адже наші хлопці готові покласти душу й тіло за свободу нашої України! Якби ви тільки бачили, як наші герої виконували гімн України! Здавалось, що кричить кожна частинка їхнього мужнього і міцного тіла! Слава Україні! Героям Слава!

Цього разу ми привезли нашим землякам все те, що було їм вкрай необхідним: біноклі, дощо вики, ліхтарики, повстяні вставки, взуття, сигарети, медикаменти тощо. Також кожному ми передали передачі від рідних. Особливою серед них була посилка від маленького 9-річного Юри Криницького. Найбільше хлопці раділи дитячим листам, які нам передала Л.Котун, і пісням Руслани Лоцман, яка теж поїхала з нами, щоб підтримати хлопців. Пісні в її виконанні викликали на очах мужніх воїнів блиск сльози. Я вручила хлопцям прапори, які їм передала Ірина Береза, написавши щирі слова підтримки і віри в те, що вони повернуться живими! Дорогою ми зустріли величезну колону бойової техніки. Ми з вікон кидали їм сигарети і солодощі, на що вони вигукували: «Слава Україні! Героям слава!».

Від імені всіх наших ГЕРОЇВ Черкаського батальйону, висловлюю подяку всім, хто від-гукнувся на моє прохання допомогти зібрати найнеобхідніше, надав фінансову допомогу. Варто відзначити невтомні руки майстринь ПП Кисленко, які за один день пошили 500 жовтих стрічок для всього батальйону! Величезне спасибі їм від всіх військових та від комбата БТО «Черкаси»! Військовим з Києва, що охороняють Маріуполь, ми доставили продукти від небайдужих шполян, а Руслана передала їм подарунки від Народної філармонії і земляків з-за кордону. Також минулого тижня було доставлено бронежилети, каски та інші необхідні речі, які не отримали солдати при відбутті в військові частини. Початок на 1-ій стор.).

Слова вдячності за допомогу линуть:

Групі компаній «ЛНЗ» — значна сума коштів; Товариству Червоного Хреста — 12590 грн.; жителям вул. Фурманова (Р.С. Шапочка, Л.А.Ховряк, які надали продукти і теплий одяг+50 грн., Л.О.Скотар+50 грн., Є.Д.Музика+50 грн., Л.М.Музика+50 грн., Л.М.По-доляк, Л. Котун+дитячі малюнки, В.Буткевич, Л.Ромодян, Є.С.Врадій, Яременко); жителям будинку №59-А по вул. Піонерській (А.І.Скляр — продукти, Миколюк — 50 грн., жителі, які не назвалися, — продукти+300 грн.); жителям будинку №57-А по вул. Піонерській (Кучеренко — 50 грн., жителі, які не назвалися, — 480 грн.+продукти); жителям будинку №55-А по вул. Піонерській (Р.І.Кунець — 50 грн.+продукти, Мірош-ник — продукти); жителям будинків №№23 і 23-А по вул. Піонерській, які кожному військовому зібрали пакети найнеобхіднішого з турботою і теплом; жителям будинку №56 по вул. Леніна (В.С.Логвінова — 50 грн., А.Б.Коваленко — 200 грн., Г.С.Сіняченко — 200 грн., С.В.Шелєпіна — 50 грн., В.В.Чихачов — 200 грн., О.А.Чепурко — 100 грн., Є.Н.Гончаренко — 50 грн., І.І.Мошенський — 100 грн., О.М.Задорожня — 300 грн., Бабій — 100 грн., Л.Масляна — 20 грн., житель, що не назвався — 100 грн.; жителям будинку №54 по вул. Леніна (А.Качан — 100 грн. (учень 8-го класу, наш волонтер!!!), Кузьменко — 100 грн., Чернецько — 100 грн., Кольцов — 50 грн., житель, що не назвався, — 100 грн.; Г.О.Юхименко — 100 грн.; В.М.Васюк — 100 грн.; О.М.Задорожня — 300 грн.; жителі с. Лебедин — 50 грн.; Т.В.Поліщук — жовта стрічка; жителям с.Терешки — продукти+пиріжки; С.А.Шевченко — два ящики пиріжків; жителям с. Лип’янка — два ящики пиріжків.

Спасибі всім вам за вашу щедрість, доброту і розуміння! Спасибі за те, що ви в будь-який момент готові допомогти. Бажаю всім вам мирного неба над головою!

Шановні шполяни! Запрошуємо вас приєднатись до нашого волонтерського руху! Адже ваша допомога і підтримка дуже потрібна героям АТО. Ми особисто передаємо з рук в руки все нашим хлопцям, не залишаючи нічого на блокпостах. Ніяких передач через третіх осіб. Запрошуємо сміливців до поїздки в зону АТО, щоб переконатись в цьому. Зараз є потреба в придбанні термоодягу, зимового взуття і верхнього одягу. Тож приєднуйтесь. Робімо спільну справу! Адже разом ми сильніші! Не будьте байдужими! Для того, щоб допомагати військовим, багато не треба: лише бажання допомогти і чисті помисли, відсутність жаги наживи.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Лілія УСИК. м.Шпола