Повідомлення про початок процедури громадського обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад

Міський голова Сергій Кравченко відповідно до підпункту 1 частини 1, частин 3, 4 ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» ініціює добровільне об’єднання територіальних громад міста Шпола та сіл Лозуватка, Терешки, Сердегівка, Топильна Шполянського району з адміністративним центром в місті Шпола.

Громадське обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад проводитиметься з 1 лютого по 1 березня 2016 року.
Пропозиції, зауваження з питань добровільного об’єднання територіальних громад з адміністративним центром в місті Шпола подаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка її подає, протягом 15 (п’ятнадцяти) днів після опублікування цього повідомлення на офіційному веб-сайті Шполянської міської ради та в місцевих ЗМІ.

Свої пропозиції, зауваження просимо надсилати на електронну адресу Шполянської міської ради: shpola-rada@ukr.net та поштову адресу Шполянської міської ради: 20603, Черкаська область, м. Шпола, вул. Пролетарська, 59. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.