Праця й тренування — запорука успіхів

НАГОРОДИ ДЛЯ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ

Минулої п’ятниці у залі засідань Шполянської районної ради проходили урочистості для обдарованої учнівської молоді — вихованців двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл: Шполянської та Матусівської, а також тренерів-викладачів та меценатів. Церемонію нагородження учнів провели голова районної ради Олександр Кузуб та перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз, які побажали юним спортсменам ще більших здобутків і звершень.

Грамотою за багаторічну сумлінну працю в галузі фізичної культури і спорту, залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою, формування здорового способу життя нагороджено директора Матусівської ДЮСШ Надію Стеценко, тренера-викладача з дзюдо Михайла Оберемка і 11 його вихованців за активну участь у реалізації районної програми по роботі з обдарованою молоддю. Такою ж грамотою нагороджено тренера-викладача з боксу Віктора Назаренка і 18 його учнів.

Вручено грамоти тренерам з міні-футболу — Олександру Жовніру, Сергію Табаченку, Петру Славінському і командам дівчат «Ніка» 2001—2002 та 2003—2004 років народження (капітани команд — Анастасія Муковоз та Дарія Водянова), команди хлопців «ЛНЗ-Лебедин» 2001—2002 та 2004—2005 років народження (капітани — Олексій Коваленко та Артем Кравченко).

Нагороди отримали тренери-викладачі Шполянської ДЮСШ: Сергій Трохимець, Віталій Гончаренко, Оксана Хапатько, Сергій Вербівський, директор закладу Сергій Браславський, а також їхні вихованці: команди хлопців з міні-футболу «Імпульс» 2007—2008 та 2004—2005 років народження (капітани — Михайло Шульга та Юрій Педченко), команда хлопців 2007—2008 років народження (капітан — Андрій Запісецький), команди дівчат «Жайвір» 2001, 2003—2004, 2006—2008 років народження (капітани — Тетяна Сторчак, Альона Вінковська, Вікторія Гарасюк). Відзначені також тренерів-викладачів з волейболу Ігоря Вусатого та Андрія Цибульського.

Не забули подякувати і тим меценатам, які постійно фінансово підтримують розвиток спорту в районі — голові наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ» Дмитру Кравченку та керівнику фермерського господарства «Ольвія» Івану Кравченку з с. Матусів.

А свої музичні вітання дарували шполянським спортсменам юні артисти будинку школяра — гурт «Сузір’я» на чолі з викладачем Оксаною Присяжною, вихованці школи мистецтв — Аліна Степаненко та Платон Ткаченко, який також відвідує спортивну школу.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).