Представники ГК «ЛНЗ» відвідали родину загиблого в АТО

Напередодні свята — Дня Незалежності представники СТОВ «Агрофірма «Вись» (ГК «ЛНЗ») відвідали Софію Тихолоз, матір загиблого солдата Андрія Тихолоза з с. Веселий Кут.

Андрій героїчно загинув під час виконання завдань у зоні проведення АТО під Слов’янськом, коли сепаратисти збили український літак. За кілька годин до того його вертоліт мав вивезти військових з оточення. Під кулі потрапив і екіпаж. Бойовики обстріляли гвинтокрил. На борту всі вижили, крім Андрія.

У Андрія було троє дітей, найменшому тоді було лише три місяці.

Матір загиблого постійно відвідують і підтримують соцпартнери — СТОВ «Агрофірма «Вись» (ГК «ЛНЗ»). Цього разу, відвідуючи родину загиблого, представники господарства привезли продуктові набори та матеріальну допомогу.

— Приємно, що ці люди не залишаються осторонь, — каже пані Софія. — Ніколи мене не забувають, завжди допомагають, пам’ятають.

Родина пишається своїм героєм і з гордістю береже нагороди та його останні записи.

- Ми за власної ініціативи підтримуємо родини усіх наших учасників бойових дій, адже розуміємо, як тяжко пережити таке горе. Така допомога буде на постійній основі до урочистих свят,  - говорить директор СТОВ «Агрофірми «Вись» Василь Вареник.

22 січня 2015 року в селі Ярославка Шполянського району на фасаді будівлі загальноосвітньої школи, де навчався Андрій Тихолоз, йому відкрито меморіальну дошку.

ДОВІДКОВО: Тихолоз Андрій Павлович народився 1979 року у с. Веселий Кут. З 1986—1994 роки навчався в Ярославківському НВК І—ІІ ступенів. Після закінчення Антонівського НВК І—ІІІ ступенів навчався у Київському інституті військово-повітряних сил та Харківському інституті військово-повітряних сил.

До 2011 року служив у військовій частині А-1604 м. Херсона в одинадцятій окремій бригаді. Був звільнений у зв’язку з виходом на пенсію. Працював у Київській авіакомпанії «Українські вертольоти» бортовим авіаційним інспектором. 28 березня 2014 року був направлений в зону АТО. Бортінженер вертольота Андрій Тихолоз пройшов миротворчі місії в Ліберії, Судані, Сьєрра-Леоне, а загинув у рідній Україні.

Вдячність від міської громади

Щороку у переддень свята —Дня Незалежності консультант з питань волонтерського руху Шполянської ОТГ Сергій Кепша відвідує матерів і вдів, які втратили найдорожче.

Від керівництва об’єднаної громади представник міської ради вручив пакети із продуктовими наборами (за спонсорської підтримки ПрАТ «Шполянський завод продтоварів»).