Виявлено нові факти подій у Матусові під час яких поліцейський “Пріус” наїхав на місцевого жителя

фото тематичне

Стали відомі нові деталі події, що трапилась у суботу, 10-го серпня, в селі Матусів, коли місцеві жителі вчинили скандал з поліцією, в результаті якого службовий “Пріус” наїхав на одного з учасників конфлікту. Як з’ясувалося, причиною “заворушення” було припинення роботи місцевого бару, де у той час відпочивали місцеві жителі. Хто винен, чи перевіряли учасників на стан алкогольного сп’яніння і що трапилось насправді, дізнавалась “Шполяночка +”.

Як розповідав журналістам “Шполяночка +” учасник тих подій, місцевий житель Олег Геращенко, під час словесної перепалки із поліцейськими на нього здійснив наїзд поліцейський автомобіль, за кермом якого була заступниця начальника Шполянського відділення поліції. Проте нові деталі “пролили світло” на суть конфлікту та винуватців.

Як повідомили у Шполянському відділенні поліції, того вечора в Матусові правоохоронці проводили профілактичне відпрацювання, пов’язане із дотриманням карантинних обмежень. Проводити такі відпрацювання поліціянтів змушує відповідна постанова Кабінету міністрів України. Оскільки деякі поліціянти не зовсім добросовісно відносяться до виконання покладених на них обов’язків на закріпленій території.

Саме тому, 10-го серпня працівниця Шполянського відділення поліції Тетяна Мотрич проводила таке відпрацювання у цивільному одязі в одному з барів Матусова, де в цей час відпочивали декілька десятків громадян. 

Виявивши порушення поліціянтка повідомила про це своїм підлеглим. І по прибуттю на місце наряду поліції, жінка сіла до службового авто. За словами колег пані поліціянтка офіційно закріплена за вказаним авто, що дає їй право керувати ним у службовий час. Як виявилось, жінка в цей час дійсно перебувала на роботі, що підтверджується відповідним дорученням керівника відділення поліції.

Тоді як трапилось так, що один з відпочивальників ледь не опинився під колесами поліцейської автівки? 

Поліціянти-учасники події розповідають, що після того, як бар було зачинено, декілька десятків відвідувачів закладу, “підігрітих” алкоголем, вийшли на двір та оточили поліцейське авто, в якому перебувала жінка. Деякі чоловіки почали агресивно себе поводити та стукати по автівці. В цей момент, і сталася подія з “наїздом на пішохода”. На одному з відео помітно, що коли авто починає рухатися, молодий чоловік забігає наперед та кидається на машину.

Жодних підтверджень того, що жінка на момент події була в стані алкогольного сп'яніння, немає - про це свідчить тест на стан алкогольного сп’яніння. Ця інформація ґрунтується лише на розповіді потерпілого.

Зі слів правоохоронців, сам потерпілий відмовився пройти медичний огляд та зафіксувати можливі травми. Також чоловік відмовився проходити і медичний огляд на стан сп’яніння, в якому ймовірно перебував на час події.

На даний час, жодних додаткових заяв чи повідомлень щодо згаданої події до поліції не надходило.