Презентуватимуть Черкащину в «Буковелі»

На запрошення Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в останні березневі дні вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» (колишня СЮТ) Анастасія Броварська та Олег Павлов разом зі своїм керівником Зоєю Курінною взяли участь в обласному конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Упродовж двох напружених днів юні гуртківці показували набуті навички роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, адже, відвідуючи саме це дитяче об’єднання в закладі позашкільної освіти, вони розвивають творчі здібності, здобувають початкові технічні і технологічні знання, формують винахідливість, наполегливість, самостійність, працелюбство.

В результаті шполянські вихованці здобули переможне І місце, про яке дізналися 31 березня під час оголошення підсумків обласного конкурсу. Разом із нагородами вони також отримали приголомшливу звістку про те, що захищатимуть честь Черкащини на Всеукраїнському конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, що відбудеться з 17 по 19 квітня на базі туристичного комплексу «Буковель.

За всю історію розвитку станції юних техніків це — перша перемога в технічно складному конкурсі, на якому в попередні роки лідирували переважно вихованці позашкільного закладу з Черкас.

Ганна ШВЕЦЬ