Президент України Петро Порошенко: «До кінця жовтня шоста хвиля демобілізації має бути завершена»

Президент Петро Порошенко зустрінеться із військовими, які повертаються додому в рамках демобілізації шостої хвилі. Про це інформують на офіційному інтернет-представництві Президента України.

— Як і обіцяв, я поставив завдання, щоб до кінця жовтня шоста хвиля демобілізації була завершена. Що ми отримаємо наприкінці жовтня? Де-факто, багато політиків нам обіцяли перехід на контрактну армію. Я наголошую, що з кінця жовтня українська армія стає контрактною, добровольчою, — заявив Петро Порошенко під час виступу на церемонії передачі військової техніки та озброєння Збройним Силам у ході робочої поїздки до Харківської області.

— Мною поставлене завдання, щоб всі військовослужбовці пройшли добрий рівень бойової підготовки, тренувань та навчання. Так само, як і 13 тис. війсь-ковослужбовців, які проходитимуть строкову службу, — сказав глава держави.

Він зауважив, що солдати-строковики більше не працюватимуть будівельниками на дачах, не виконуватимуть інші завдання, не призначені для бойового навчання, не направлятимуться у місця проведення бойових дій, у зону антитерористичної операції.

— Головне їхнє завдання — навчитися захищати Батьківщину, стати справжнім захисником України, — сказав Петро Порошенко.