Черкащанка вилетіла з шоу «Мастер Шеф»

Черкащанка Яна Корж припинила участь у 10 сезоні кулінарного реаліті-шоу «Мастер Шеф». 24-річна дівчина найгірше впоралась із вирішальним завданням і покинула проект у 4 випуску. Про це пише"ВІККА".

З перших хвилин у випуску «Мастер Шеф» панувала напружена атмосфера. Деякі конкурси довели до сліз претендентів на головний приз проекту. На битві «чорних» судді підготували любителям особливий конкурс.

Учасники по черзі витягали спеціальні картки. На кожній з них було вказано назву певного продукту, який повинен був стати зіркою страви. Черкащанці дістались свинячі реберця, які необхідно було приготувати страву ресторанного рівня, ще й у мексиканському стилі.

На кухонних поверхнях на учасників шоу очікував ще один сюрприз – улюблені чорні коробки. У них були капелюхи сомбреро і миски з водою.

Перед початком конкурсу Ектор до країв наповнив ємності. Завдання учасників – готувати так, щоб зберегти якомога більше води. Раз на кілька хвилин Ектор виходив до них і заміряв рівень рідини. Той, хто пролив більше води, ставав в спеціальну клітку на 10 хвилин без права готувати. Це так званий тест на координацію, яка потрібна професійного кухаря.

Найгірше з цим завданням впоралася Яна Корж. Тому саме вона покинула 10 сезон шоу «МастерШеф».