Президент України призначив Черкащині нового голову обласної державної адміністрації

Президент України Петро Порошенко звільнив Юрія Ткаченка з посади голови Черкаської облдержадміністрації та призначив на цю посаду голову Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця. Про це  Петро Порошенко повідомив під час зустрічі з активом Черкаської області 20 листопада. Президент подякував Юрію Ткаченку за успішну роботу на посаді голови обласної державної адміністрації. Після представлення Олександру Вельбівцю було вручено службове посвідчення.

Довідка: Олександр Вельбівець народився у 1976 році у смт Лисянка Черкаської області. У 1998 році закінчив Український транспортний університет, а в 2004 році — Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президентові України за спеціальністю «державне управління».

У 2005—2006 роках — перший заступник голови Лисянської райдержадміністрації. Був Лисянським селищним головою з березня 2006-го по липень 2010 року. З квітня 2014 року по лютий 2015 року — голова Лисянської РДА. Був обраний депутатом Черкаської обласної ради VII скликання від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». З 20 листопада 2015 року до 20 листопада 2018 року — голова Черкаської обласної ради.