Прибрали захаращений кутоку центрі міста

26 грудня з ініціативи міського голови Сергія Кравченка у березі, що біля містка по вулиці Леніна, небайдужі шполяни спільно з депутатами міської ради прибирали територію поблизу річки Шполки.

Благоустрій міста залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів. Так, за адресою: м. Шпола, вул. Леніна, 37, шполяни самовільно та свідомо утворили стихійне сміттєзвалище. У зв’язку з цим і було проведено суботник.

У прибиранні взяли участь міський голова Сергій Кравченко, секретар міської ради Олег Денисенко, керуючий справами міської ради Василь Курінний, депутати від фракції «Громадянська позиція» Петро Комар і Сергій Мельник, а також керівники комунальних підприємств «Благоустрій» і «Комунальник-сервіс» Микола Нарадько та Василь Пластун.

Приємною несподіванкою для міського голови став прихід учнів 6-А класу Шполянського НВК «Загальноосвітня І—ІІІ ступенів школа №2-ліцей» Олександра Кажукала, Діани Кравченко, Валерії Кучеренко, Ольги Пікало та Дмитра Шорубалка.

— Щойно ми побачили на сайті міської ради оголошення про суботник, відразу ж вирішили обов’язково прийти й допомогти Сергію Кравченку в цій, на наш погляд, важливій справі, — повідомила активістка 6-А Ольга Пікало.

До прибирання долучилися також мешканці будинку №37, на прилеглій території якого і відбувалося прибирання, Лариса Грабовська, Олена Паливода, Олена Скляр, Світлана Залісська та Сергій Богданов.

Діти та дорослі натхненно працювали на благо міста: збирали папірці, бляшанки, плівки та цілі пакети, наповнені сміттям. По закінченню суботника міський голова запросив школярів до дитячого кафе «Гостинний двір», де пригостив дітлахів смачним обідом.