Подарунки для міського будинку культури

Напередодні Міжнародного дня дитячої книги міський голова Сергій КРАВЧЕНКО відвідав Шполянську міську бібліотеку та подарував закладу нові книги для дітей — відомі українські та зарубіжні народні казки в твердій оправі, оздоблені великими, яскравими ілюстраціями. За словами бібліотекаря закладу Алли САМОЙЛЕНКО, міську бібліотеку активно відвідують близько 150 дітей, які дуже зраділи поповненню книжкового фонду.

Незабаром у двох кімнатах, де розміщується міська бібліотека, замінять вікна на склопакети. Монтаж нових сучасних вікон буде здійснено і в кімнаті для занять художньої самодіяльності. Під час спілкування з директором міського будинку культури Лідією Поліщук міський голова зазначив, що питання ремонту стелі у цій будівлі також перебуває на контролі міськвиконкому і вже цього року будуть ліквідовані всі осередки руйнування.

Ще одне актуальне питання, над яким працюють нині керівництво закладу і міськвиконком — організація цікавого і корисного дозвілля для молоді на базі цього закладу. Враховуючи пропозиції директора МБК, нині вивчається можливість орендування приміщень будівлі для тренажерного залу, 5Д-кіно чи інших розважальних проектів, незаборонені законодавством та які б привабили молодь змістовно проводити тут вільний час.

Дотримане слово перед аматорами

— Народні аматорські колективи міського будинку культури є активними учасниками міжнародних, обласних, районних фестивалів та конкурсів, виступають перед жителями міста та в селах району, організовують благодійні концерти на підтримку воїнів АТО, — розповідає директор МБК Лідія ПОЛІЩУК. — Щоб виступити перед глядачем, артист, який стоїть на сцені, повинен мати гарний вигляд. Так, сценічні костюми, які мають аматорські колективи, час від часу поновлювались. Та велика проблема у наших учасників була із сценічним взуттям.

Зайнявши посаду міського голови, Сергій Кравченко відразу відвідав наш будинок культури на святі аграріїв і пообіцяв допомогти із придбанням для аматорів сценічного взуття та нові костюми для ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці». І свого слова Сергій Володимирович дотримав: на це із міського бюджету нещодавно виділено 36 тисяч грн. Учасники народного аматорського ансамблю «Берегиня», народного аматорського ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці», народного аматорського гурту «Шанс» отримали чудове сценічне взуття, яке чекали довгих п’ятнадцять років. Тож працівники та учасники колективів будинку культури, щиро дякують Сергію Володимировичу і депутатам, які підтримали його ініціативу, за такий подарунок і за те, що він вміє тримати своє слово.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).