Приємно, коли є кому дбати про дітей

Дитячий садок «Сонечко» у Лип’янці є одним з небагатьох сільських дошкільних навчальних закладів Шполянщини, який функціонує окремо від школи і перебуває на балансі сільської ради. У приміщенні нашого садочка завжди затишно і комфортно діткам, для них на належному рівні забезпечено навчально-виховну програму, харчування, дозвілля. Незважаючи на скрутну ситуацію в державі, і сільська рада, і соціальні партнери докладають багато зусиль, щоб нашим дітям створити гарні умови для розвитку і відпочинку. Особливу вдячність на початку нового навчального року хочемо висловити орендарю земель на території Лип’янської сільської ради — ТОВ «Трайгон-Фармінг-Харків» (генеральний директор — Черченко Сергій Михайлович, виконавчий директор — Довгань Анатолій Михайлович).

Приємно, що жодного прохання колективу дитсадка керівництво підприємства не відхилило, розуміючи, що інвестиції у молоде покоління є найпріоритетнішим вкладом у розвиток держави. Наші соціальні партнери завжди вітають діток з нагоди свят, даруючи їм іграшки та необхідні у побутовому повсякденні дитсадка речі. Допомогу завжди отримуємо і в організації господарських робіт: вивезенні сміття, розчищанню території від снігу, ремонті опалювальної системи. А цього року наші малята отримали надзвичайно красиві подарунки: дитячі меблі-модулі «Перукарня «Жасмін», «Кухня «Господарочка», «Медичний куточок «Айболить», дитячі стільчики, меблі для методичного кабінету.

Загальна сума подарунків становить 14 тис. 746 грн. Відділом освіти Шполянської райдержадміністрації та Радою голів профкомів закладів освіти району керівник ТОВ «Трайгон-Фармінг-Харків» Анатолій Довгань нагороджений почесною грамотою за значний внесок у підготовку Лип’янського ДНЗ «Сонечко» до нового 2014-2015 навчального року, активну громадську позицію, плідне соціальне партнерство з освітянами району.

Колектив Лип’янського ДНЗ «Сонечко» та батьківський комітет