ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ

13 червня 2014 року житель міста Шпола Микола Григорович Колючий відзначив поважний 90-річний ювілей.

Привітати ювіляра завітали представники районної влади — перший заступник голови райдержадміністрації Іри-на Береза, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, міський голова Віктор Заскалета, голова районної ради ветеранів війни і праці Іван Здор та інші гості.

Окрім квітів і подарунків, ветерану вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради ветеранів за вагомий внесок в розбудову Шполянщини.

Найкращі і щирі побажання звучали в адресу шанованого іменинника.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Береза щиро побажала ветерану міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя та родинного затишку.

Щиросердечно вітаємо ветерана — учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941—1945 рр., ветерана педагогічної праці, шановану жительку Шполи Валентину Миколаївну ЗАДОРОЖНЮ з ювілеєм, який вона відзначила 18 червня! У свій світлий ювілейний день Валентина Миколаївна приймала гостей, які щиро вітали її зі святом та висловлювали найкращі побажання на довгі благополучні роки життя. Наділена великим життєвим оптимізмом і мудрістю, Валентина Миколаївна ділилася з гостями своєю поетичною творчістю, в якій у вільну хвилю концентрує свої думки. З її поезій народжуються справжні цілющі поради для кожного із нас. Молимось за Вас і щодня прибігаємо до чистих кристалів мудрості із Вашого життєвого досвіду! Із святом Вас, дорога наша Берегине!
Колектив газети «Шполяночка+» від імені громади Шполянщини.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.