Про стан сільської медицини подбали спільно

За повідомленням головного лікаря комунального закладу «Шполянський районний ЦПМСД» Наталії Качан, впродовж 2014—2016 років — періоду з початку функціонування закладу, придбано необхідного медичного обладнання на загальну суму 215 тис. 135 грн. Виходячи з найнагальніших потреб установи, кошти спрямовувалися на лікарські сумки-укладки, очні тонометри, ваги дитячі, ростоміри, опромінювачі бактерицидні, штативи, глюкометри, мішки Амбу, сумки-холодильники, тонометри з набором манжеток, небулайзери, стільці процедурні.

Значному покращенню матеріально-технічного стану сільських закладів охорони здоров'я були здійснені завдяки спонсорській підтримці соціальних партнерів, які з розумінням поставилися до проблем медичних установ та проявили турботу про здоров'я сільських жителів. Зокрема, медики вдячні Групі компаній «ЛНЗ» (СТОВ «Першотравневе», ТОВ «Агрофірма «Вись» і «Отава»), СПОП «Відродження», СТОВ «Лан» і «Насіння», ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі», «Трайгон Фармінг Харків», ФГ «Оліана» і «Деметра», ПП А.П.Фесун та всім сільським головам району.

Проведено також ремонтів приміщень на загальну суму 1 млн. 591 тис. 024 грн., у тому числі 658 тис. 072 грн. — завдяки спонсорській допомозі.

Нагадаємо, що мережа КП «Шполянський районний ЦПМСД» нараховує 8 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини з підпорядкованими 24 ФАПами в сільській місцевості та міською амбулаторією.