Про збереження здоров’я і життя працюючих на виробництві

У 2017 році на підприємствах Шполянського району зареєстровано два нещасні випадки на виробництві: ВП «Шполянський хлібзавод» (випадок з тяжким наслідком, працівнику встановлена 3 група інвалідності); ПП Сушко В.В. (випадок з тяжким наслідком, працівнику встановлено часткову втрату працездатності).

Варто знати, що роботодавець, у разі настання нещасного випадку, зобов’язаний протягом години засобами зв’язку, та протягом доби письмово, повідомити відділення Фонду соціального страхування України про нещасний випадок на виробництві, а у разі настання нещасного випадку із смертельним наслідком, із тяжкими наслідками, групового, випадку смерті або зникнення працівника під час виконання трудових обов’язків, —протягом години засобами зв’язку та протягом трьох годин письмово повідомити робочий орган Фонду про нещасний випадок на виробництві.

На території Шполянського району діє консультаційний пункт Звенигородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області за адресою: м. Шпола, вул. Благовісна,1 (3 поверх адмінбудівлі Шполянського елеватора) тел.: 2-10-02, де роботодавці та працівники підприємств можуть отримати консультації з питань охорони праці та оформити, у разі необхідності, звернення для прийняття відповідних рішень.

Наталія ТКАЧЕНКО, страховий експерт з охорони праці Звенигородського

відділення Управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України у Черкаській області