ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2015

У 2015 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів, а з української мови — як результат ДПА для всіх випускників шкіл. Задля успішного проходження ЗНО Український центр оцінювання якості освіти організовує пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Пробне ЗНО відбудеться:

- 21 березня 2014 року — українська мова і література (базовий і поглиблений рівні);
- 28 березня 2017 року — математика (базовий і поглиблений рівні), біологія, фізика, хімія, географія, історія України, англійська, іспанська, німецька, російська та французька мови.

Для проходження пробного ЗНО обирається лише один предмет у день тестування, оскільки метою пробного зовнішнього незалежного оцінювання є ознайомлення з процедурою проведення ЗНО.

З 1 листопада до 15 грудня 2014 року на сайті Київського регіонального центру http://kievtest.org.ua на сторінці «Пробне тестування 2015» буде доступною програма реєстрації охочих взяти участь у пробному ЗНО. Під час реєстрації майбутні абітурієнти самостійно обирають місце проходження пробного тестування із запропонованого переліку обласних і районних центрів Київської, Черкаської, Чернігівської областей, м. Києва. Уважно перевіривши правильність заповнення квитанції, упродовж 7 днів необхідно оплатити участь у пробному тестуванні в банківських установах України, крім Укрпошти, але не пізніше 22 грудня 2014 року.

Про місцезнаходження пунктів пробного тестування кожен зможе самостійно дізнатися з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО» після 3 березня 2015 року. Допуск учасників до пунктів пробного ЗНО буде здійснюватися за наявності:

- квитанції про сплату вартості послуг за проведення ПЗНО;
- запрошення-реєстраційної картки;
- документа, за яким здійснювалася реєстрація (паспорт або свідоцтво про народження).

Скориставшись доступом до сервісу «Визначення результатів за шкалою 100—200 балів», та перенісши відповіді з бланка А до електронного бланка, після 3 квітня 2015 року учні отримають результати за шкалою 100—200 балів.

Детальніше про проведення пробного зовнішнього оцінювання можна дізнатися на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти: http://kievtest.org.ua.

Оксана КУРІННА, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Шполянської районної державної адміністрації.