ПРОДОВЖИЛИ ВИГРАШНУ СЕРІЮ

ХРОНІКА ЧЕМПІОНАТУ

Минулої суботи на районному стадіоні «Колос» відбувся матч вісімнадцятого туру чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги між ФК «ЛНЗ-Лебедин» і командою «Базис» із с. Кочубіївка Уманського району — одним із лідерів чемпіонату. Гра пройшла за переваги господарів поля, які відразу почали диктувати умови гри супернику. На 18-ій хвилині матчу нашій команді вдається швидка атака, яку успішно завершив В’ячеслав Ткаченко — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Після забитого м’яча поєдинок перейшов у спокійне русло — господарі беруть хід поєдинку під свій контроль. В середині першої половини гри гості могли зрівняти рахунок, але господарів виручив їхній воротар Євген Дейнеко.

Другий тайм розпочався з атак «ЛНЗ-Лебедин», але нападники раз за разом не використовували слушних нагод для взяття воріт. На 61-ій хвилині матчу Петро Степанов забиває другий гол у ворота гостей — 2:0. Гості продовжують вести свою гру, проводячи швидкі контратаки, під час однієї з яких їхній нападник влучив у поперечину воріт господарів.

Основний час поєдинку завершився з «сухим» рахунком, але оскільки були затримки в ході матчу, головний арбітр матчу черкащанин Михайло Білорус призначив додаткових п’ять хвилин.

Господарі проводять швидку атаку, яку успішно завершив правий крайній нападник Антон Вакуленко — 3:0.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 24 вересня на виїзді в смт. Монастирище з командою «Авангард».