Хочете, аби ваші мрії здійснилися? Мерщій складайте карту бажань!

Пам’ятаєте вислів відомого бразильського письменника Пауло Коельйо: «Коли ти бажаєш чогось дуже сильно, весь Всесвіт допомагає тобі досягти цього»? І згадала я його не спроста.Чи чули ви про таку собі «карту бажань»? У фен-шуй існує безліч символів і інструментів, які дозволяють досягти омріяного. Саме така карта і є найбільш дієвим способом візуалізувати свої мрії і досягти намічених цілей.

Можливо, дехто з читачів скептично поставиться до цього, — це їхнє право. Але у тому, що така карта справді діє, я пересвідчуюсь упродовж останніх п’яти років, відколи маю її і щиро вірю у здійснення задуманого.

Головне — вірити!

Дію такої карти можна пояснити з точки зору психології. Справа в тім, що коли ми чітко і ясно уявляємо, чого ми бажаємо, то в нашій голові складається певний образ, що характеризує нашу мрію. Якщо постійно про це думати, то такий образ міцно входить у підсвідомість і, згодом, навіть не усвідомлюючи, ми робимо кроки, які необхідні для здійснення своєї найкращої мрії.

З точки зору фен-шуй дію карти бажань можна пояснити тим, що всі ми і наші думки міцно пов’язані зі Всесвітом, і якщо людина посилатиме до нього чітко сформульовані сигнали, він обов’язково відреагує і допоможе у їхньому здійсненні.

Щоб суттєво посилити свої бажання, викладаємо свої цілі на папері у вигляді тексту або зображень. Оформивши це у карту і щодня споглядаючи на неї, ми тим самим постійно нагадуємо собі про те, чого необхідно досягти.

Найважливіше, що необхідно зробити в першу чергу — це чітко і ясно сформулювати те, чого ми найбільше хочемо, а потім уявити, ніби це вже сталося, тобто візуалізувати свої бажання.

Коли всі бажання будуть сформульовані — записуємо їх на листок. Але записувати бажання необхідно без вживання частки «не», конкретно і в теперішньому часі.

Карта бажань — це наше сокровенне. Тому робити її потрібно самому, як кажуть, без сторонніх очей. А до її виготовлення необхідно приступати тільки з позитивним настроєм.

Отже, до справи! Запасаємося аркушем ватману, стопкою старих журналів, лінійкою, олівцем, клеєм, фарбами або кольоровим папером і ножицями.

Карта бажань по фен-шуй повинна обов’язково мати дев’ять секторів, що відповідають основним сферам життя. Давнє вчення співвідносить їх зі сторонами світла, кожному з яких властивий певний тон. Тому нам необхідно розділити ватман на дев’ять рівних частин (див. таблицю)

Після цього потрібно зафарбувати, або заклеїти кожну частину кольором, що відповідає тій чи іншій стороні світла.

Так, сектор багатсва — зелений; слави — червоний; кохання — рожевий; сім’ї— зелений; центральний, діти і творчість та подорожі — білий; мудрість і знання — бежевий; кар’єра— блакитний.

Цей крок можна і пропустити, залишивши ватман, таким як є, або пофарбувати його в один тон.

Потім вибираємо картинки і заповнюємо сектори. Картинки повинні максимально точно відображати наші мрії.

Багатство

(гроші, процвітання)

 

Слава

(зображення, пов’язані з самореалізацією)

Кохання

(стосунки, шлюб)

Сім’я

(затишок і гармонія)

Центральний сектор

(тут розміщуємо своє фото)

Діти, творчість

(хобі,діти,захоплення)

Мудрість, знання

(удосконалення, пізнання нового)

Кар’єра

(робота, кар’єрний ріст)

Подорожі

(зображення міст і місць)

 

Заповнюємо дев’ять секторів

Центр: цей сектор відображає нашу особистість і наше здоров’я. У ньому розміщуємо свою фотографію, яка нам найбільше подобається і де ми у гарному настрої.

У центрі можна розмістити і кілька фотографій. Наприклад, якщо ми бажаємо схуднути, то розміщуємо зображення стрункої дівчини і підставляємо до неї своє обличчя.

Сектор слави: зображення, що пов’язані з самореалізацією, визнанням, авторитетом і т. д. Наприклад, фото людей, що досягли успіху, якісь кубки, призи…

Сектор кохання: відповідає за відносини, шлюб і любов. Якщо ми вже маємо сім’ю, то розміщуємо фото родини. Якщо лише мріємо зустріти чоловіка, розміщаємо зображення, яке максимально точно відповідає нашим вимогам. А поруч із відповідним зображенням поміщаємо і своє фото.

Сектор багатства: бажання щодо грошей та процвітання. У цьому секторі можуть бути пачки купюр, гаманець, машина, квартира і т. д. При постановці бажань, пов’язаних із грошима, слід називати конкретну суму зарплати марку бажаного автомобіля і т.д.

Сектор творчості і дітей: відповідає за хобі, дітей, захоплення. Якщо ми цікавимося творчим розвитком, то можемо приклеїти картинку Музи чи відомої творчої особистості, яка нам імпонує. Якщо у мріях — мати дитину, розміщуємо маленьких дітей, зображення мами з малюком.

Сектор знань: дає сили йти далі і не зупинятися на досягнутому, вчитися чомусь новому, ставати розумнішими, удосконалюватися. У цій зоні можна розмістити все, що пов’язано з мудрістю і знаннями. Наприклад, побажати відмінно закінчити інститут, вивчити якусь нову мову або пройти якісь курси.

Сектор кар’єри: розміщуємо все, що пов’язано з нашою роботою. Наприклад, якщо у наших мріях домогтися кар’єрного росту, то слід точно визначити, яку саме посаду ми хочемо зайняти. Якщо хочемо змінити професію, розміщуємо картину, ким би ми хотіли стати.

Сектор сім’ї: сектор затишку і гармонії. Завдяки йому ми налагоджуємо відносини з усіма родичами, кращими друзями. Тому тут розміщуємо все, що у нас асоціюється з ідеальною сім’єю, душевним комфортом. Якщо ми мріємо більше часу проводити зі своїми близьким, то у цьому секторі розміщуємо зображення великої дружної родини.

Сектор подорожей і помічників: зображення місця, куди б ми хотіли потрапити. Що стосується помічників, тут маються на увазі конкретні люди, фірми або компанії, які можуть нам у чомусь допомогти. Наприклад, отримати кредит, вилікувати хворобу, підписати вигідний контракт.

Нехай здійсниться все!

Робити цю карту краще у перші два тижні китайського нового року. Тобто, починаючи із з п’ятниці 16 лютого. А ось під час сонячного або місячного затемнення до її виготовлення краще не приступати.

А ще цю карту можна робити у якийсь переломний період свого життя, у важливий момент, або просто коли нам дуже хочеться змінити своє життя.

Розміщайте карту бажань у спальні, або у тому місці, де ви змогли б бачити її вранці і ввечері а, прокидаючись і засинаючи, не забувайте дякувати Всевишньому, за все, що він посилає нам!

Тож, відпустимо минуле і нехай збувається все омріяне!

                                                                                            Лариса БАЧИНСЬКА