Юна шполянка отримала Гран-прі на фесті «Мистецькі барви Карпат-2017»

Таланти Шполянщини

      Не існує безталанних дітей, — такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів.

    «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», вважав Сократ.

    Наша Шполянщина теж багата талановитими дітьми. Однією з них є юна шполянка Діана Вдовиця. Дівчинка наполегливо займається вокалом, у чому їй допомагає наставник, викладач Шполянської дитячої школи мистецтв Юрій Присяжний. Репертуар її пісень вдало підібраний керівником, складений на основі патріотичних, народних та сучасних творів, що випромінюють глибокі і щирі почуття до рідної землі і культури.

   Виконуючи пісні про Україну, її талант розкривається на повну. Окрім того, Діанка є активною учасницею народного аматорського танцювального ансамблю «Гренада» під керівництвом Едуарда Пресліцького, а також різних заходів міської гімназії.

    Наприкінці березня цього року Діанка взяла участь у Всеукраїнському творчому проекті вокально-інструментального, хореографічного мистецтва малих форм та творчих колективів «Мистецькі барви Карпат», що проходив в м.Трускавець, за підтримки регіонального представництва міжнародної організації «Жінки ІІІ тисячоліття» директора іміджевої програми «Таланти ІІІ тисячоліття» Тетяни Ксенофонтової та творчого об’єднання «Світ талантів». На конкурс-фестиваль з’їхалися учасники з найбільших міст України. Цікавими були не лише конкурси, а й активна розважальна програма: екскурсії чудовими місцями Трускавця, майстер-класи, міні-зоопарк, де навіть можна було погодувати його мешканців чи сфотографуватися поряд красеня-павича, похід до розважально-оздоровчого комплексу з дельфінами «Оскар», де діти були учасниками унікальної вистави з морськими тваринами.

    Незважаючи на велику конкуренцію, саме нашій землячці Діанці Вдовиці присуджено найвищу нагороду у категорії естрадний вокал — Гран-прі фестивалю «Мистецькі барви Карпат-2017». У подарунок дівчинка отримала сертифікати на поїздку до моря у червні цього року на творчий проект «Відпочинок в світі талантів «Літо, море, сонце» та на І Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «AZOВАЦІЯ», а також призи від спонсорів фестивалю. Своєму викладачу Юрію Присяжному Діанка привезла грамоту та подяку за високу підготовку та навчання естрадному співові підростаючого покоління від організаторів проекту.

   Хочеться побажати, щоб творчі досягнення юної шполянки і в подальшому ставали барвистішими, яскравішими і щасливішими і досягали нових висот в ім’я добра, радості і любові!

Оксана ГУКАЛО