Пропонуємо акцію-конкурс «Подаруй місту новорічну казку!»

Напередодні новорічно-різдвяних свят кожному хочеться відволіктися від буденних справ, тривог і депресивних думок про незвідане майбуття. Натомість — поринути душею в дивокрай казкових мрій, які неодмінно збуваються саме в ці передноворічні дні. Попри всі негаразди в політично-економічному житті нашої країни, численних проблем на території нашої громади, небайдужі жительки міста Шполи пропонують всім землякам розпочати власне кожному долучатися особисто до спільної справи — прикрашати свою рідну землю добром і турботою.

Ідею Галини Присяжненко та її доньки Наталії Мозгової охочепідтримали у міській раді, тож за підтримки міського голови Віктора Заскалети оголошується для всіх бажаючих жителів міста, особливо — дітей, акція-конкурс «Подаруй місту но-
ворічну казку!», яка полягає у виготовленні власноруч новорічних іграшок для головної міської ялинки. Найкращі роботи будуть оцінені призами. А найбільшою втіхою для кожного учасника буде те, що його втілений в життя творчий мініпроект прикрашатиме головну міську красуню-ялинку. Новорічні прикраси можна виготовляти будь з чого, головне — проявляти фантазію.

Ініціатори конкурсу в цьому можуть допомогти — надати безліч консультацій і порад. Звертайтеся за телефонами:
(098)559-37-68 (Галина), (096)361-70-60 (Наталія).

Зустріч учасників акції-конкурсу відбудеться 26 грудня о 14-ій годині біля головної новорічної ялинки міста Шпола.
Поспішайте прикрасити рідне місто та створити казковий настрій у нашій громаді!