Пропозиції від шполян

Чи потрібен Шполі плогінг?

Щодня у вечірні години на стадіоні «Шпола-Арена», на шкільних стадіонах  міста та й на вулицях Шполи можна зустріти людей, які займаються бігом. Приємно, що серед них люди різного віку — багато молоді  і  літніх людей.

Нині у світі набуває популярності новий вид тренувань, який вигадали у Швеції. Назвали його ― плогінг. Це комбінація бігу та прибирання вулиць від сміття на своєму маршруті. Тож замість того, аби просто бігати засміченою вулицею, плогери ще й збирають сміття.

Фітнес-тренери розповідають, що такий вид тренувань дає більший ефект, ніж просто біг. Адже збираючи по дорозі сміття, спортсмен нагинається та розминає руки. За півтори години такого незвичного тренування можна зняти до 300 калорій.

А чому б нам не започаткувати і час від часу  не проводити у нашому місті чи у селах району плогінг- фестивалі? Виходити на пробіжку родинами, розподіляти маршрути і, одягнувши рукавички, збирати по дорозі сміття у спеціальні пакети. Ми ж хочемо жити, як у Європі. То чо му б не спробувати? І для здоров’я  буде користь, і  для громади.

                                                                          Галина  КОТЕНКО,  м. Шпола