Поблизу Сигнаївки вантажівка потрапила в ДТП та ледь не зіткнулася з потягом

На Шполянщині завдяки оперативним діям чергового по переїзду регіональної філії  «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вдалося уникнути зіткнення вантажного автомобіля із приміським поїздом, що рухався в напрямку переїзду.

Днями на 259 км перегону Сигнаївка – Цвіткове (Черкаська область) філії «Одеська залізниця» водій вантажного автомобіля "МАN" не впорався з керуванням та виїхав на ліву смугу перед переїздом, де збив шість огороджувальних стовпчиків, пошкодивши залізобетонну плиту та зупинився передніми колесами в середині колії з порушенням габариту.

Уникнути трагедії вдалося завдяки чітким та оперативним діям чергового по переїзду Т.Бальохи. Діючи чітко за інструкцією, він заборонив рух поїзда через перешкоду на колії, задіявши загороджувальний світлофор і вчасно попередив машиніста приміського поїзда №6356 «Умань – Черкаси», що наближався в напрямку переїзду. 

За цей час, вантажний автомобіль МАN вдалося прибрати із колії, задіявши інший транспортний засіб, що рухався неподалік.

Через 17 хвилин черговим по переїзду було дозволено пропуск поїздів через даний переїзд (автомобільна дорога Черкаси – Умань). У результаті події ніхто не постраждав. Повідомлено відділ поліції м.Шпола.

Всього затримано три поїзди. Середній час затримки склав 30 хвилин.

За інформацією пресцентру регіональної філії
"Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця"