Просять поставитися з розумінням: у Матусівській громаді підприємців закликають сплачувати податки

В  умовах воєнного стану  спостерігається спад економіки та повільне наповнення місцевого бюджету. Матусівська сільрада звертається до підприємців із розумінням віднестися до наявних проблем та своєчасно і в повному обсязі здійснювати розрахунки із бюджетом.  

Це дасть можливість своєчасно виплачувати зарплату працівникам бюджетних установ, розраховуватися за спожиті енергоносії, сплачувати комунальні платежі та соціальні виплати, пояснили у громаді.

"Всім платникам податків необхідно здійснити перерахунок платежів у передбачені законом терміни. Крім того, нагадуємо, що сплата для платників єдиного податку 1 і 2 групи здійснюється шляхом внесення авансу не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця, а положення розділу ХІV Закону України від 15.03.2022 №2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» діє тимчасово з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України", — йдеться у повідомленні.