Радіючи вуличному освітленню, зіткнулися з іншими проблемами

З часу, коли державна казначейська служба розпочала проплати по зареєстрованим платежам місцевих бюджетів, на територіях громад Шполянщини відразу взялися до втілення давно запланованого. В тому числі — встановлення зовнішнього освітлення вулиць.Так, до грудня у Шполі засвітилися в нічний час понад 20 вулиць. «Кошти на освітлення були заплановані у міському бюджеті вже давно,говорить міський голова Віктор Заскалета.

— З початку було виділено на ці потреби 200 тисяч гривень, а потім у зв’язку з інфляцією скоригували цю цифру на 310 тисяч. Проте проблема з казначейством постійно перекреслювала плани міської ради. Та в даний час ми відновили роботи. Підряднику вже перераховано 90 тисяч гривень авансу. На ремонтні роботи всіх 23-х вулиць документація виготовлена. Роботи виконує підприємець Сергій Висотенко.

Також проводиться планова заміна освітлювальних ламп центральних вулиць міста, зокрема по вулиці Леніна, Піонерській, Дніпровській, Шевченка та інших».

Але на початку грудня, як відомо, підприємством РЕМ стали проводитись регулярні відключення електроенергії. Поміж тим жителі району неодноразово помічали, що під час такої жорсткої економії часто можна побачити світло вуличних ліхтарів удень. З цього приводу Віктор Заскалета пояснив, що це відбувається із-за збою автоматики реле на трансформаторах, що пов’язано із щоденним вимкненням електроенергії.

Тому прохання до кожного мешканця: відразу повідомляти в міську раду або в комунальне підприємство «Благоустрій» про такі збої і це буде виправлено за короткий час.

Наталія ДАВИДЕНКО