Районний військовий комісар Олександр ТІХОНОВ: «Ми крок за кроком переходимо до армії на професійній основі»

Набір на контрактну службу в Збройні сили України продовжується, залишається можливість служити не тільки в бойових, а й у тилових частинах, в т. ч. у Черкаському автобаті. Про це розповідає читачам «Шполяночки+» районний військовий комісар Олександр ТІХОНОВ. За його словами, вимоги до військовослужбовців нині набагато вищі. Є потреба у водіях з категорією Е, стрільцях, зв’язківцях, охоче йдуть служити контрактники у морську піхоту та морську авіацію (Миколаївська та Одеська область).

— За рахунок виконання плану з набору на контрактну службу сьома хвиля мобілізації не оголошується, — пояснює Олександр Іванович. — Шполянський район має всі підстави виконати завдання на 100% Всього з району служить нині понад 400 осіб, з них за контрактом — близько 40. У подальшому контрактникам приділятиметься значна увага, адже ми так поступово, крок за кроком, переходимо на професійну армію.

З квітня цього року на службу в ЗСУ йтимуть лише контрактники — добровольці, які свідомо і відповідально братимуть військові зобов’язання та будуть соціально мотивовані, а мобілізація — це тимчасова служба, не завжди солдат добровільно її несе, не завжди відповідально ставиться до неї. Сьогодні є потреба в людях, які мають бажання служити Батьківщині, для них завжди відкриті двері райвіськомату, де можна отримати відповіді на всі питання щодо умов контрактної служби у Збройних Силах України.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).