Районні депутати підтримали проведення заходів із вшанування українських отаманів у Товмачі

26 січня 2021 року в актовій залі Звенигородської районної ради відбулося пленарне засідання 3 сесії 8 скликання Звенигородської районної ради. 

На засіданні було розглянуто питання звітів щодо виконання бюджетів районних рад районів, які ввійшли до складу новоствореного Звенигородського району; щодо передачі нерухомого та рухомого майна між новоствореними ОТГ, Звенигородським районом і районами, що ввійшли до його складу; план роботи Звенигородської районної ради на 2021 рік та ін.

 Традиційно активну участь у обговоренні та голосуванні питань порядку денного взяли члени найчисельнішої в раді депутатської фракції від ВО «ЧЕРКАЩАНИ».  Найвагоміший пакет доповнень до плану роботи ради вніс депутат від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олег Голуб – член комісії з освіти, духовності, культури і спорту, голова ГО «Козачанський курінь Вільного козацтва». 

Зокрема, вшанування Героїв Небесної сотні – 20 лютого 2021р. та пам’яті першого кошового отамана Звенигородського коша Вільного козацтва Семена  Гризла, який 100 років тому загинув у бою з більшовиками  3 березня 1921 року та похований на міському цвинтарі м. Звенигородка.  Також – відзначення чергової  річниці заснування Вільного козацтва на Звенигородщині (березень – квітень 2021 року) та вшанування пам’яті генерал-хорунжого армії УНР Юрка Тютюнника (130 років з дня народження  якого відзначатиметься 20 квітня 2021р.) і холодноярський повстанських отаманів Івана Лютого –Лютенка та Чорного Ворона в с. Товмач (червень 2021 року.)