Разова допомога для ветеранів війни

Спеціалістами управління Пенсійного фонду підготовлено та передано управлінню соціального захисту райдержадміністрації списки осіб, які перебувають на обліку, отримують пенсії та мають право на разову грошову допомогу до Дня Перемоги.

Розміри одноразової грошової допомоги у 2015 році встановлюються наступним чином: для інвалідів війни І—ІІІ груп та учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років та інвалідам війни II та III груп, яким виповнилося 85 років і більше, — від 2200 грн. до 2835 грн., в залежності від групи інвалідності; для учасників бойових дій — 875 грн., вдовам та членам сімей загиблих та померлих учасників війни та бойових дій — 440 грн., учасникам війни —160 грн.

Звертаємо увагу ветеранів, що з усіма питаннями щодо виплати цієї грошової допомоги необ-хідно звертатися до управління соціального захисту Шполянської райдержадміністрації за адресою: м. Шпола, вул. Леніна, 23.

Прес-служба управління Пенсійного фонду України в Шполянському районі.

 

Шановні мешканці та гості Шполянщини!

Запрошуємо всіх взяти участь у заходах з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги.

8 травня — День пам’яті та примирення:

- 19.30 — акція «Запали свічку пам’яті» (відбудеться в міському парку Слави);
- 20.30 —
концерт аматорських колективів районного будинку культури «До подвигу героїв серцем прихились» (центральна площа міста).

9 травня — 70-та річниця Перемоги над нацизмом у Європі, День Перемоги

В міському парку Слави відбудеться:
- 10.00 —
мітинг-реквієм;
- 10.30 —
концерт хору ветеранів війни та праці.