Футбольний клуб «Жайвір» — переможець міжнародних змагань, присвячених 10-літньому ювілею

23—25 січня 2015 року у Шполі в спортивному залі «Спорт+» відбувся офіційний міжнародний турнір з міні-футболу серед дівчат 2000—2002 років народження. Змагання присвячені 10-річчю заснування футбольного клубу «Жайвір-2005». В турнірі взяли участь команди: «Ніка» з м. Атаки (Республіка Молдова), «Колос» (м. Городенка Івано-Франківської області), «Енергія» з Черкас та місцеві команди: «ЛНЗ-Лебедин»; ФК «Жайвір» (два склади).

В двох вікових групах здобула перемогу команда «Жайвір-2005». Кращим гравцем визнано футболістку Тетяну Сторчак (міська гімназія). Тренером обох командних груп є Віталій Гончаренко, якому і належить ідея створення клубу. 10 років тому йому вдалося втілити її за зразком київських закладів, з колегами яких контактує Віталій Миколайович. За це десятиріччя футболістки клубу «Жайвір» не раз зарекомендували себе на вищих рівнях змагань. Завдяки невичерпному ентузіазму і наполегливості Віталія Гончаренка Шполянщина має кращу команду дівчат-переможниць. Привітання цього дня надіслав їм голова Асоціації міні-футболу України Сергій Владико. Помічник-консультант народного депутата України Геннадія Бобова Ірина Байда подарувала юним шполянкам нову форму і м’ячі, а заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця — сертифікат на екскурсію в м. Чигирин за маршрутом «Перша Козацька держава».
Переможці щиро дякують приватним підприємцям Віталію Чаплі, Володимиру Волошенюку, Володимиру Шелесту, директору заводу продтоварів Олегу Кошовому за фінансову допомогу в організації та проведенні міжнародного турніру.

Віктор КРАВЧЕНКО (фото автора).

До пробиття штрафного готуються футболістки «Жайвора». Крайня зліва Тетяна СТОРЧАК —кращий гравець турніру.