Реаліті-шоу «Чотири весілля» у Шполі : Валентина Толчініна прагнула перевершити конкуренток

На минулих вихідних у шполянському ресторані «Імперія» проходили зйомки телепрограми «Чотири весілля», учасниками якої стали  шполяни Валентина Толчініна та Євгеній Мазур. Молодята подали заявку на програму і пройшли кастинг. Своє весілля, яке буде показане по телебаченню, вони запам’ятають на все життя.

«4 весілля» — реаліті-шоу  про жіночий характер. В рамках проекту чотири наречені змагаються за весільну подорож. І прагнуть перевершити один одного в ефектності церемонії, оригінальності сукні, меню і загального враження від свята. Учасниці цього шоу виходять заміж по черзі і запрошують конкуренток на своє свято.

Минулої суботи всі три учасниці, які представляли міста Київ, Дніпро та Львів, побували на весіллі у Валентини та Євгенія у Шполі. Їхні думки ми зможемо дізнатися лише під час ефіру програми, а от присутні на святі гості, ділячись враженнями, були одностайними у тому, що і весілля, і наша наречена була неперевершеними!

— Я завжди підтримувала доньку у її виборі, — розповідає мама Валентини Ольга Толчініна. — І цього разу, коли дізналася що Валя та Євгеній, які планували поєднати свої долі, подали заявку на участь у програмі «4 весілля», сприйняла це схвально. Вже за 10 днів діти були запрошені на співбесіду. Кастинг вони пройшли успішно. А для нас розпочалися організаційні клопоти підготовки до свята.

Сама підготовка до весілля була дуже ретельною. Зйомки розпочалися за кілька днів до події. Телезнімальна група, яка приїхала ще у четвер і проживала в готелі «Водограй», знімала епізоди перших зустрічей, щемливі миті кохання нашої пари. А вже на самому весіллі — спілкувалися з гостями і, аби зробити реаліті-шоу колоритнішим, вишукували  оригінальні і навіть курйозні моменти. Сама ж наречена на власному весіллі вразила присутніх чудовим виконанням музичних композицій.

Валентину Толчініну земляки знають як талановитого музиканта, співачку. Після закінчення 9 класів Валя вступила до Черкаського музичного училища на факультет музичного мистецтва естради та джазу, паралельно навчалася і на факультеті класичного фортепіано, і за 4 роки дівчина здобула аж 2 дипломи. Потім були п’ять років навчання у Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського на оркестровому відділі факультету музичного мистецтва естради та джазу. Валентина захоплюється джазом і класичною музикою і це стало сенсом її життя. Неодноразово брала участь у мистецьких конкурсах. Ще навчаючись в училищі, стала лауреатом міжнародного конкуру «Юність, натхнення і талант» у Будапешті, переможницею фестивалю «Жива вода» у Харкові, бронзове місце здобула у обласному конкурсі патріотичної пісні «Моя Україна». Пробувала сили в популярній телепередачі-конкурсі «Голос країни». Минулого, 2017 року, у День міста Шпола Валентина стала номінантом премії «Людина року».

Сьогодні вона — професійний музикант — працює в одній із престижних американських туристичних компаній. Її наречений, а нині вже чоловік — Євгеній — у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Києві.

Ми всі з нетерпінням чекатимемо ефіру програми «4 весілля» і вболіватимемо за нашу пару, яка, сподіваємося, стане переможницею  і таки поїде у свою омріяну весільну подорож…

Лариса БАЧИНСЬКА