Рейтинг шполянських хейтерів

       Опитування

       «Шполяночка +» провела власне опитування шполян за яким склала рейтинг шполянських хейтерів.

Ганебну майку лідера у цьому рейтингу, на думку шполян, одягли на себе: Олександр Павлов (який ще не так давно виступав, як голова Народної партії, а тепер йде першим номером від Радикальної партії Ляшка) та Юрій Ляшенко (генеральний директор СПОП «Відродження», який у рядах радикалів веде у депутати «філіал» свого підприємства).

      До рейтингу шполянських хейтерів вони потрапили за найбільшу кількість змін у своєму політичному житті. Ця команда «вилоносних відродженців» пережила чимало метаморфоз та застосувала безліч методів політичної мімікрії заради тримання керма у владі. Згадується, як у 2004 році вони відкрито агітували за Януковича на президентських виборах, потім, як кажуть, «віджали» популярний на той час осередок Соціалістичної партії, отримуючи щоразу на місцевих виборах з десяток депутатських місць.

       Після Революції Гідності знайшли інший, симпатичний для виборців вагон. Підійшов для таких потреб харизматичний Ляшко з вилами, котрий цілує корів, стає на захист українських селян, гучно відстоює правду й справедливість з екранів телевізорів. Тож, відтепер колишні «соціалісти», а насправді — переконані «регіонали» з антиукраїнськими поглядами, йдуть колоною до Шполянської ОТГ.