Ремонт харчоблоку Шполянського ліцею № 1 на фінішній прямій (ФОТО)

Сучасний харчоблок незабаром відкриють для учнів Шполянського ліцею № 1. Повністю обладнана за новими стандартами шкільна їдальня запрацює з нового 2024/2025 навчального року. Загальна вартість проєкту обійшлася міському бюджету у 4 млн. 350 тис. грн.

Наразі процес капітального ремонту на стадії завершення. Як пояснив виконувач обов’язків міського голови Олег Кошовий, фахівці виконали найбільш вартісні роботи - переобладнали вентиляційну систему, замінили системи водопостачання і водовідведення, оновили електропостачання. Також повністю оновили стіни і підлогу.

“Тепер здійснюємо проплати на закупівлю сучасного обладнання для харчоблоку і нові меблі, — розповідає в.о. міського голови. — У даній реновації зважили на всі фактори для комфорту як працівників кухні, так і учнів, які з 1 вересня 2024 року будуть харчуватися у школі”. 

У Шполянській міській раді сподіваються, що батьки можуть бути спокійними за дітей та їхнє здоров’я, адже харчування організовують відповідно до реформи із сучасними підходами приготування та впровадженою системою HACCP (аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за всіма етапами приготування страв і харчових продуктів).

Нагадаємо, що за сучасними стандартами харчоблоки переобладнають у трьох ліцеях міста Шпола № 1,2,3.

Коментарі