Резиденція Святого Миколая: діти Шполянщини занурилися в казку та долучитися до допомоги для військових

6 грудня у Шполі в міському дитячому парку розпочала свою роботу резиденція Святого Миколая. Включно по чотирнадцяте грудня Святий Миколай прийматиме наймолодших жителів у своїй резиденції, де кожен гість отримає солодкі подарунки, інтерактивні розваги та можливість самому створити подарунки для військових, щоб висловити свою підтримку.

На території парку постійно функціонує скринька БФ «Крила», тож кожен з відвідувачів зможе і сам стати Миколаєм для військових, які потребують додаткового обладнання.

Вже другий рік завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, Шполянщина організовує тематичні заходи аби розважити дітей у такий бентежний і не спокійний час.

- У дітей фактично відібрали щасливе дитинство, наша місія як дорослих, досвідчених людей максимально докласти зусиль. - підкреслила директорка парку Оксана Різник. - Вони повинні отримати хоч трішки того святкового настрою та частинку зимової казки, яку війна у них забрала.

Незабаром у громаді можуть організувати різдвяний ярмарок.

- Наразі є задум провести благодійний різдвяний розпродаж. - підкреслила пані Оксана. - Його метою буде провести для діток різного роду розваги і занурити в казкову атмосферу, а батьків долучити до благодійного збору коштів для наших воїнів ЗСУ. Адже нові реалії нашого часу трактують нові правила від меншого до старшого.

Резиденція Святого Миколая працюватиме за таким графіком:

  • З 10:00 до 12:00 резиденцію відвідуватимуть учні початкових класів та вихованці закладів дошкільної освіти в супроводі педагогів.
  • З 13:00 до 16:00 резиденція Святого Миколая гостинно чекає всіх діток Шполянської територіальної громади.

Окрім керівництва громади, до відкриття резиденції Святого Миколая долучилися і спонсори.

- В цьому році наш Миколай відбувся завдяки нашим спонсорам. - пояснює Оксана Різник. - Доценко Максим Васильович, завод продтоварів в особі Кошового Олега Миколайовича та підприємця Мальчик Павло Олексійович. Саме дякуючи їм у нашого Миколая є солодощі, які ми даруємо малечі та Колісник Альбіна Михайлівна - фотограф, що не перший рік безкоштовно допомагає сімʼям зафіксувати справжні, щирі емоції на фотокартці.

Організувати свято для малечі допомогли також керівниця комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Леся Осадчук та очільниця комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Людмила Бондаренко.