Рятувальники Черкащини готуються до виборів

6-го жовтня в актовому залі під головуванням начальника Управління відбулася відеоконференція щодо підготовки пожежно-рятувальних підрозділів області до місцевих виборів.

Про це інформують в УДСНС в Черкаській області.

Під час наради співробітники ДСНС обговорили питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час виборчого процесу.

У свою чергу, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Даник зауважив, що до 24 жовтня буде завершено підготовку органів управління сил і засобів до забезпечення безпеки та реагування на надзвичайні ситуації під час виборів. В цей день весь особовий склад буде переведений на посилений режим несення служби і пильнуватиме пожежну безпеку на виборчих дільницях. До охорони пожежної безпеки виборців ми також залучимо працівників місцевих пожежних команд та добровільних пожежних дружин.

Окрему увагу рятувальники звернули на перевірки і дотримання в належному стані шляхів евакуації, наявності первинних засобів пожежогасіння та використання електричних виробів, а також нагадали присутнім їх дії у разі виникнення непередбачених подій.