Рішення Матусівської сільської ради

   від 21 вересня 2017 року 26-32/VII «Про розроблення детального плану території»

   Розглянувши звернення юридичної особи TOB «Рімесса» щодо необхідності розробки детального плану території з метою визначення планувальної організації функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території для об’єкта нового будівництва лінії електропередачі Л-35 та електропідстанції ТП 35/04 10МВт від існуючої електропідстанції, керуючись статтями 25, 26, 31,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до статей 8,10,16,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 р. № 1468/20, враховуючи звернення ТОВ «Рімесса» від 21.09.2017р. №9 щодо розробки детального плану території, яка належить ТОВ «Рімесса» по вул. Заводська, 19 в с. Матусів, що знаходиться в межах Матусівської сільської ради, Матусівська сільська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому комітету Матусівської сільської ради виступити замовником детального плану території для проектування об’єкта нового будівництва лінії електропередачі Л-35 та електропідстанції ТП 35/04 10МВт від існуючої електропідстанції на території Матусівської сільської ради, Шполянського р-ну. Черкаської обл., орієнтовною площею 5,00 га в с. Матусів. Адреса земельної ділянки під нове будівництво: вул. Заводська, 19. с. Матусів, Шполянського р-ну, Черкаської області.

2.Надати дозвіл виконавчому комітету Матусівської сільської ради на проведення топографо-геодезичного знімання в М 1:2000 або в М 1:1000 земельної ділянки орієнтовною площею 5,00 га за адресою: вул. Заводська, 19 с. Матусів, Шполянського р-ну. Черкаської області.

3.Визначити «Розробника» детального плану території та укласти трьохсторонній договір на розроблення документації, в якому виконавчий комітет Матусівської сільської ради — «Замовник», юридична особа ТОВ «Рімесса» — «Платник», проектна організація «Розробник».

4. Провести громадське слухання щодо врахування громадських інтересів з розробки детального плану території.

5.Подати на розгляд відділу містобудування та архітектури IIIполянської районної державної адміністрації.

6.Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснювати за рахунок коштів інвестора ТОВ «Рімесса» згідно з частиною 4 статті 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

7. Розроблений детальний план території для проектування нового будівництва лінії електропередачі Л-35 та електропідстанції ТП 35/04 10МВт від існуючої електропідстанції на території Матусівської сільської ради, Шполянського р-ну, Черкаської області орієнтовною площею 5,00 га в с. Матусів по вул.Заводська, 19 подати на затвердження до сесії Матусівської сільської ради в установленому порядку.

8.Оприлюднити це рішення шляхом опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті сільської ради у двотижневий термін з дня прийняття цього рішення.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Матусівської сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування.

                                                                  Василь Колісник, сільський голова