Рішення виконкому Шполянської міської ради №66 від 25 березня 2016 року «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення рідких побутових відходів комунальним підприємством «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради

На підставі звернення КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради щодо застосування тарифу на послугу з вивезення рідких побутових відходів та з метою підвищення якості надання послуг, стабілізації фінансово-економічного стану підприємства та враховуючи зростання мінімальної заробітної плати, вартості енергоносіїв, матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів та інших витрат, на підставі наданих розрахунків планового тарифу на послугу з вивезення рідких побутових відходів, відповідно до підпункту 2 пункту «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 ст. 7, частина 1 ст. 14, п. 3 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 1 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи відсутність зауважень та пропозицій стосовно розміру планового тарифу на послугу з вивезення рідких побутових відходів, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити тариф на послугу з вивезення рідких побутових відходів КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради, згідно додатку.
2. Доручити керуючому справами виконавчого комітету Шполянської міської ради здійснити оприлюднення даного рішення згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В.В.Плетіня.

Міський голова Сергій КРАВЧЕНКО.

Додаток №1 до рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради №66 від 25 березня 2016 року

ТАРИФ НА ПОСЛУГУ З ВИВЕЗЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ:

1. Для населення багатоквартирних будинків 1 куб. м — 37,52 грн.

Для порівняння:
вивіз РПВ станом на 1 березня 2016 року

1. Корсунь-Шевченківський — 66,67 грн./м3.
2. Городище — 39,42 грн./м3.
3. Драбів — 45,99 грн./м3.
4. Канів — 45,67 грн./м3.
5. Тальне — 51,52 грн./м3.