«Різдвяна казка» на околиці міста

5 січня у Шполянському міському будинку культури пройшов новорічний захід для маленьких мешканців Шполянської громади. Оригінальні костюми, Дід Мороз та Снігуронька, цікаві конкурси та ігри, і головне — кожному подарунки. Саме це відбувалося в атмосфері святкового дійства під назвою «Різдвяна казка».

Понад півсотні малюків цього дня жартували, сміялися, пустували, дарували новорічні вітання і танцювали під запальну музику. Поспостерігати за дитячими веселощами на захід завітали й представники влади об’єднаної територіальної громади — міський голова Сергій Кравченко та заступник міського голови Сергій Заєць.

Не менш раділи за своїх дітей дорослі. Святкове дійство, яке проходить саме у віддаленому мікрорайоні міста, організовують вже не вперше, і це стає гарною традицією. Минулого року новорічний вогник для дітей у міському будинку культури відродила директор Шполянського МБК Леся Осадчук за безпосередньої підтримки міської влади. Тепер до цієї доброї справи всебічно почали долучатись соцпартнери.

Передсвяткова підготовка, підбирання новорічних костюмів, розробка сценарію, хвилювання артистів проходили не дарма, бо всі отримали велике задоволення від дійства.

Зазначимо, що «Різдвяну казку» малюкам організували працівники Шполянського міського будинку культури під керівництвом директора Лесі Осадчук, за участі студії танцю «Еліт», за підтримки Шполянської міської ради ОТГ, спонсорської допомоги приватного підприємця Світлани Плахотнюк та Інтернет-мережі «Оптіком».

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ