Різдвяний турнір на призи групи компаній LNZ

Всеукраїнський дитячий турнір із футболу на призи групи компаній LNZ відбувся у Шполі 4 січня. Про це повідомляє офіційний сайт ФК «ЛНЗ-Лебедин». Участь у ньому взяли шість команд: «ЛНЗ» (Лебедин), «Зірка» (Кропивницький), «Академія-Черкаський Дніпро» (Черкаси), ДЮСШ Миронівка, ДЮСШ Шпола і ДЮСШ Канів. Змагання проводилися серед дітей 2008-2009 років народження в спорткомплексі «Спорт+». Організатори турніру Петро Славінський і Сергій Табаченко розбили команди на дві групи з подальшим виходом у плей-офф.

Із перших місць у своїх групах вийшли «Академія-Черкаський Дніпро» і «ЛНЗ», які розіграли золоті нагороди. У запеклій боротьбі, де суперники не відпускали один одного на відстань більше одного голу, перемогу здобули господарі з рахунком 4:3 на останній хвилині. Найкращі гравці змагань:
Ілля Шульга (Канів), Андрій Запісецький (Шпола), Давид Казарян («Зірка»), Олександр Боровський (Миронівка), Владислав Каращук («Академія-ЧД»),
Нікіта Славінський («ЛНЗ»).

Тренер ДЮСШ Миронівки Андрій Міхно так прокоментував подію: «Турнір нам дуже сподобався, хочемо, щоб нас ще запрошували, бо саме тут у дітей підвищується рівень спортивної майстерності. У подальшому це допоможе їм розвиватися. Тільки в такій боротьбі можна щось витискати з футболіста. Жодне тренування не замінить гру. Тут усе швидше і щільніше, а найголовніше, що тут діти починають швидше мислити, що є найголовнішим у футболі. Оскільки ми приїхали сюди вперше, то третє місце вважаємо непоганим результатом».

Юрій ГЛАДЕНКО