Робота над Стратегією триває

У міській раді працюють над головним документом разом із Агенцією регіонального розвитку  

   

 

 

 

 

 

 

 

 

    

   За участі представників Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування Григорія Перерви та Любов Ропало  на минулому тижні плідно попрацювала робоча група з розробки проекту Стратегії розвитку Шполянської ОТГ.

За словами Любові Ропало, засідання дуже важливе і відповідальне, адже на ньому узгоджувалися  результати соціально-економічного аналізу та анкетування представників громади.

    У ході роботи учасники засідання сформували разом бачення подальшого розвитку громади, окреслили її сильні і слабкі сторони, ризики і можливості. Фахівці переконані, що за умови злагодженої і плідної співпраці вже до кінця року Старегія розвитку громади буде підготовлена.

    Нагадаємо, Агенція регіонального розвитку, яку заснували минулого року представники громадських організацій,  освіти, бізнесу, обласної ради і облдержадміністрації, — працює у трьох головних напрямках — енергозбереження, підприємництво і стратегічне планування. За словами директора Івана Подоляна, черкаська Агенція регіонального розвитку — це унікальний для України експеримент. Не лише тому, що має багатьох співзасновників і охоплює багато секторів життя області, а й тому, що планується, що до кінця року за рахунок надання послуг бізнесу установа вийде на самоокупність. Уже зараз агенція надає послуги з виведення підприємств Черкащини на зовнішні ринки. Зокрема, стратегічне планування, яке курирує проектний менеджер Любов Ропало, дозволяє краще розробити план реалізації стратегії регіонального розвитку області, інші обласні проекти, аналізувати конкретні переваги регіону та окремих громад, консультувати громади щодо розробки проектів для ДФРР, щодо пошуку грантів, надавати різноманітні освітньо-інформаційні послуги (організовувати тренінги, форуми, круглі столи тощо).

   Тож сподівання на створення успішного формату Стратегії для Шполянської ОТГ за супроводу спеціалістів Агенції мають багато шансів на здійснення.

Наталія ДАВИДЕНКО