Роботи шполянської майстрині підкорюють столицю

Зараз у м. Києві триває виставка робіт  шполянської майстрині з вишивання Алли Доменко, яка творить  у стилі «багатоколірної вишивки», вкладаючи у свої роботи любов, терпіння та увесь вільний час.

Днями у столичному книжковому магазині «Сяйво книги» відбулася зустріч майстрині з вишивки з киянами. Гостями зустрічі також стали відомі українські особистості – журналісти ТСН Соломія Вітвіцька та Світлана Березівська.

 – Світові шедеври відомих художників у прочитанні Алла Доменко! Роки роботи, 270 тисяч хрестиків, 198 кольорів – стільки зусиль Алла вкладає у кожну свою картину! – прокоментувала Соломія Вітвіцька.

«Шполяночці+»  пані Алла розповіла, що на виставку представила  20 робіт. Всі ці роботи шполяни мали змогу побачити на місцевій виставці, яка  була організована у  приміщенні читального залу  шполянської бібліотеки  минулого літа. З’явилася також і нова робота майстрині – «Дівчинка з кошеням» Еміля Муньє, створена зовсім нещодавно.

– Це моя перша виставка у столиці, і я приємно здивована, що людям це подобається, що вони гідно визнають мою працю,– зазначила  майстриня. 

 Алла вже пересвідчилась, що поки вишиває, картина стає як фотографія. У ній зберігаються спогади про події і людей. 

 Вишивання – це створення прекрасного там, де зараз нічого немає, – вважає вона.

– Цей процес, коли ні з чого, просто на білій тканині, починає поступово вимальовуватися картина, так захоплює, що не можна відірватися. Поки вишиваю, не бачу, що виходить, а як відступлю на два кроки – уже бачу, як вимальовується картинка, – ділилась майстриня своїми почуттями від захоплення вишивкою в минулорічному інтерв’ю.

А найкращі моменти зустрічі з прекрасним на виставці у Києві  через свій об’єктив передала теж шполянка, а нині відомий талановиний фотохудожник  Тетяна Бундзило. 

Охочі помилуватися та насолодитися справжніми вишитими шедеврами зможуть до 6 лютого за адресою: вул. Велика Васильківська, 6, м.Київ.

Лариса Бачинська