Роман Шкапенко не залишився наодинці з хворобою

Допомога АТОвцям

«Шполяночка+» уже повідомляла про тяжкі життєві обставини шполянина Романа Шкапенка — учасника бойових дій у зоні АТО. Віддавши свій військовий обов’язок на фронті і демобілізувавшись, він зіштовхнувся з бідою — тяжкі травми стали загрозою для життя, а число близьких людей, які могли б піклуватися про нього, обмежилося декількома далекими родичами. Тож йому на допомогу прийшли небайдужі сусіди, земляки-шполяни, активісти із спілки учасників АТО під керівництвом Віктора Савчука, координатора центру безоплатної первинної правової допомоги та з питань координації волонтерського руху Сергія Кепші та інших. спочатку Роман перебував у важкому стані на лікуванні в Черкасах, нині ж він лікується у Шполянській центральній лікарні. Як розповів головний лікар ЦРЛ Василь Уманець, хлопцеві надається повністю безкоштовно вся необхідна медична допомога, про нього турбується персонал лікарні, а також відвідують небайдужі земляки.

Так, днями до Романа завітали вчителі Товмацького НВК Марина Тимошенко та Ніна Михальченко, які передали йому зібрані в учнівсько-педагогічному колективі кошти, а також голова спілки учасників АТО Віктор Савчук із секретарем організації Андрієм Собейніковим, які теж привезли благодійні кошти від активістів спілки.

— Ми не залишимо Романа один на один з його бідою, — запевнив Віктор Савчук. — Добре, що він уже може рухатися, бо довго перед цим знаходився у важкому, майже нерухомому, стані. Нині ми вирішуємо питання з оформленням його до належного інтернатного закладу.

Наталія ДАВИДЕНКО