Розпочався Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста

З 1 по 30 квітня проходить традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

Його мета привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення — внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛСНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи місячника — це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним організацій Товариства Червоного Хреста України, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть:

• надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей,
• розширити та зміцнити мережу патронажної служби милосердя Товариства Червоного Хреста,
• поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Товариства Червоного Хреста!

Один із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 98 років поспіль — це допомога державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України — єдина громадська організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Наші реквізити: Шполянська РО ТЧХ в ПАТ «КБ «Приватбанк» р/р 26002060706871, МФО 354347, код ЄДРПОУ 25585131.
Звертатися на адресу: 20603, м. Шпола, вул. Соборна (Леніна), 58, кім. 43. Телефон для довідок №(04741)2-02-90.